محل تبلیغات شما

اندر احوالات شرکتها و موکبهای #ایرانی در #پیاده_روی_اربعین 1397:

1. وای فای #همراه_اول در عمود 708 ( موکب علی ابن موسی الرضا) و عمود 828 ( موکب صاحب الرمان) بدون #اینترنت بود!

2. وای فای #ایرانسل در عمود 780 حتا در جستجوی شبکه ی #وای_فای هم پیدا نمی شد!

3. ایرانسل برای زاعرها هر روز 10 مگا بایت اینترنت رایگان می داد ک برای من ک در #گوگل_مپ پیوسته مسیر یابی می کردم حکم طلا داشت

4. در #موکب علی ابن موسی الرضا و در دستشویی ها چند شیر آب بود ک آب سرد نداشتند و آب داغ بود!

5. در موکب علی ابن موسی الرضا درب توآلت ها قفل نداشت و ب گونه ای بود ک از بیرون هم می شد درب را باز کرد!

6. در #موکب_علی_ابن_موسی_الرضا جایگاهی برای صف دریافت غذا وجود نداشت و در درون استراحتگاه غذا پخش می شد؛ ما روز یک شنبه 6 آبان ساعت 15 ب این موکب رسیدیم و برای نهار در صفی خود جوش ایستادیم، هنگامی ک غذا را آوردند مردم از بیرون صف برای گرفتن غذا یورش آوردند و کم کم صف از هم پاشید و ب ما ک در صف بودیم غذایی نرسید و دلسوختگان حسینی #ایران حماسه آفریدند!

7. در #موکب_صاحب_امان پریز برق برای شارژ چندان ب چشم نمی آمد، در موکب علی ابن موسی الرضا هم فاصله ی میان پریزها خیلی بود، در حالی ک در موکبهای #عراقی هر 2 متر 1 پریز برق بود!

8. در #موکب_مسجد_جمکران دستشویی ساخته شده وجود نداشت و 2 کانتینر برای #توآلت و #دستشویی بود ک صف درازی در پی داشت

9. در موکب مسجد جمکران تلفنخانه ی تماس رایگان 3 دقیقه ای با ایران بود

10. موکب مسجد جمکران جایگاه صف غذا داشت ک همانجا شربت و آب هم بود و برخی مردم ب بهانه ی نوشیدن شربت یا آب تو صف می زدند، ک من هم یکی از آنها بودم و انتقام غذا نگرفتن در موکب علی ابن موسی الرضا را گرفتم!

11. در #موکب_حضرت_معصومه لوله ی عطر افشان خودکار داشت و تن زاعرها را خوشبخو می کرد

12. درمانگاهها و داروخانه های #هلال_احمر شلوغ بود و مردم نه ب خاطر بیماری، بلکه برای گرفتن #قرص و #کپسول رایگان می رفتند. همچنین پزشکهای هلال احمر برای من با وجود بیماری شدید #آمپول ننوشتند

13. از #شهرداری_تهران رفتگرهای بسیاری در #نجف و #کوفه ب چشم می آمد

14. هیچ گونه شعبه یا خود پردازی از #بانک های ایرانی در نجف و #کربلا برای دریافت پول یا شارژ سیم کارت نبود

چرا باید بارسلونا را با والورده ناکام خاند

​اندر احوالات گارانتی موبایل مای نوکیا

اندر احوالات نمایشگاه دستاوردهای ۴۰ ساله ی انقلاب اسلامی ایران در کرمان

موکب ,ک ,صف ,ب ,علی ,ابن ,در موکب ,ابن موسی ,علی ابن ,موسی الرضا ,موکب علی

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

High School English . florodizat snowalesin مغز کاوشگر 孤單的鳥巢 پایان نامه و پروژه های دانشجویی Belle Reine jill valentine *** اشعارعارفانه ی سحرگاهان *** امیر شهید حاج سید حسن سیدین