محل تبلیغات شما

سفر نامه ی #پیاده_روی_اربعین :

۱. در حالی ک ب بسیاری از دوستام گفتم همراه من بیایید، کسی نیامد و ب تنهایی همراه #کاروان رهسپار شدم
۲. در راه از اتوبوس پیاده شدم و ۴۵ دقیقه وایسادم تا اتوبوس دیگر کاروان سوارم کند
۳. در مرز #شلمچه و پس از بازرسی همراهیانم را گم کردم و پس از ۱ ساعت پیدایشان کردم! سپس برای نماز رفتم ک در بازگشت دوباره گمشان کردم و ۱ ساعت میان مردم گشتم تا پیدایشان کردم!
۴. شب را در صحن بارگاه #امام_علی خابیدیم. فردای آنروز را ک در شبستان سر پوشیده ی #حضرت_زهرا خابیده بودیم بارانی شدید بارید و اگر ۱ روز زودتر باران می بارید هم خیس می شدیم و هم در پی کمبود جای خاب باید تا صبح بیدار می ماندیم
۵. برای زیارت ب #بارگاه_امام_علی رفتیم و یکی از همراهیان را #گم کردیم و من برای صدا زدنش ب سوی بلندگوی #گمشدگان رفتم؛ هنگامی ک ب آنجا رسیدم وقت نماز شد و گفتند ک تا پایان نماز کسی را صدا نمی زنند؛ تا نماز پایان یافت و نوبت من شد ۱ ساعت و نیم گذشت و من دست از پا درازتر برگشتم!
۶. از نجف ب سوی کوفه پیاده رهسپار شدیم و من همراهیانم را گم کردم! آنها ظهر را در مسجد کوفه گذراندند و من در صف گرفتن #دینار_دولتی! پس از ۶ ساعت نوبتم شد و #ارز_دولتی را تحویل گرفتم!
۷. شب ب آرامگاه #کمیل رفتم و پس از خاندن #دعای_کمیل ب صف شام رفتم؛ تا نوبت من شد نان پایان یافت! ب خاست مردم ناگت مرغ را بدون نان دادند
۸. می خاستم ب #کوفه بروم، اما اسکناس ۲۵۰۰۰ دیناری ( ۲۵۰۰۰۰ تومانی) ک از #بانک_ملی ن
#نجف گرفته بودم همراه داشتم و #صرافی هم در نزدیکی ها نبود. در راه ۱ ایرانی را دیدم ک دم در خانه اش شام می داد، در جیبش نگاه کرد و درست ۲۵۰۰۰ دینار خرد در جیبش داشت ک ب من داد و من هم اسکناس ۲۵۰۰۰ دیناری ب او دادم
۹. در مسجد کوفه ورود #کیف و #کوله_پشتی ممنوع بود و من کوله را با ۱۰۰۰۰۰ دینار پول گذاشتم بیرون و رفتم تو ( ب عقلم نرسید ک پولها رو با خودم بردارم!)
۱۰. شب را ب تنهایی در آرامگاه #میثم_تمار گذراندم؛ در حالی ک همراهیانم شب را در خانه ی #عرب با #وای_فای و #حمام و #قلیان گذراندند!
۱۱. صبح ک شد #پیاده_روی ب سوی #کربلا را آغاز کردم و در ظهر ۲ تن از همراهیانم را پیدا کردم و کم کم همه دور هم جمع شدیم و شب را با هم گذراندیم
۱۲. همراهیانم ساعت ۵ بامداد در تاریکی و سرما رفتند و من همراهشان نرفتم و قرار شد ک ظهر در #عمود یا #تیر ۶۵۷ ک #موکب امام رضا است ب آنها بپیوندم. هر چ می رفتم نشانی از موکب #امام_رضا نبود، تا اینکه در عمود ۷۰۸ موکب امام رضا را دیدم؛ ک در آنجا نشانی از همراهیانم نبود! موکب امام رضا امسال جابجا شده بود و از تیر ۶۵۷ ب ۷۰۸ آمده بود. همراهیانم ۴ ساعت در کنار تیر ۶۵۷ چشم ب راه من بودند، و من ب دنبال موکبی ب نام امام رضا! بار دیگر همراهیانم را گم کردم!
۱۳. شب را ب تنهایی خابیدم و تا کربلا دیگر همراهیانم را ندیدم!
۱۴. در کربلا پیامک دادند ک در نزدیکی بارگاه #حضرت_عباس و کنار عمود ۱۴۳۷ بیا. من از عربها آدرس پرسیدم و ۱ دور کامل دور خیابانها زدم و ب جای نخست برگشتم! آدرس #عربی از #آدرس_اصفهانی هم بدتر بود!
۱۵. از ۲ زن #ایرانی آدرس پرسیدم و سپس ب همراهیانم پیوستم. برای نماز ب #مسجد رفتم؛ از مسجد ک بیرون آمدم گفتند بریم. تا مهر نماز را در کوله ام گذاشتم و خاستم حرکت کنم دیدم ک نشانی از آنها نیست و بار دیگر گمشان کردم! راه را پیمودم و چون آنها را پیدا نکردم ب مسجد برگشتم ک دیدم آنها در کنار مسجد چشم ب راه من هستند
۱۶. در روز بازگشت از کربلا در ترمینال تا اتوبوسی گیر بیاید، برای خوردن چای از آنها جدا شدم؛ هنگامی ک برگشتم دیدم ک همراهیانم رفته اند، اما یکی چشم ب راه من است ( نزدیک بود باز گمشان کنم!)
۱۷. هنگامی ک ب #ایران برگشتیم در #مرز_شلمچه ب دنبال موکبی بودیم تا بخابیم. همراهیانم جلوتر رفتند و من پشت سرشان. بله دگه، بار دیگر گمشان کردم! از راهی ک رفته بودم بازگشتم و دیدم ک آنها در موکبی جا گرفته اند. ب آنها پیوستم و دیگر چشم از آنها بر نداشتم و دیگر گم نشدم!

چرا باید بارسلونا را با والورده ناکام خاند

​اندر احوالات گارانتی موبایل مای نوکیا

اندر احوالات نمایشگاه دستاوردهای ۴۰ ساله ی انقلاب اسلامی ایران در کرمان

ب ,ک ,همراهیانم ,امام ,هم ,۱ ,و من ,همراهیانم را ,شب را ,امام رضا ,موکب امام ,اسکناس ۲۵۰۰۰ دیناری

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Danny's blog ciaproxinan . دانلود تم و پس زمینه زیبا گوشی orlamaling السَّلامُ عَلَیْكِ أَیَّتُهَا الصِّدِّیقَةُ الشَّهِیدَةُ ... وبلاگ مرزبانی و انتخابات کنگره 60 Raymond's info totoucalvest اقتصاد اسلامی